Viss sākās ar grāmatu, kurā dzīvoja kāds mazs Snīpulītis. Mazais bija tik zinātkārs, tik ļoti sapņoja par piedzīvojumiem, ka kādā skaistā dienā iznāca no grāmatas un apsēdās plauktā blakus puķupodam. Sākumā viņš tikai sēdēja un klusi vēroja pasauli, līdz viņu pamanīja rakstniece Laura Vinogradova un fotogrāfs Vitālijs Vinogradovs. Abi Snīpulīša piedzīvojumus pārvērta bildēs, kas tagad ceļo pa visu Latviju!

Kopā ar fotogrāfijām ceļo arī kaste ar dažādiem interesantiem priekšmetiem. Ar tiem jārīkojas šādi – ņem līdzi uz izstādi savu mīļāko lelli, rotaļu dzīvnieciņu vai citu mīļmantu, un radi pats savus fotoattēlus! Ja Tev vēl nav telefona, ar kuru vari fotogrāfēt, tad palūdz palīdzību vecākiem vai lielajiem brāļiem un māsām! Fotogrāfēt ir labi visiem kopā! Varbūt arī Tu vari sarīkot izstādi? Varbūt bildes vari nosūtīt draugiem? Varbūt palūdz vecākiem skaistāko bildi izdrukāt, lai vari glītā rāmītī to pielikt mājās pie sienas?!

Ja Tev, aplūkojot bildes, arī ir iepaticies Snīpuļciems, tad vairāk par to vari lasīt Lauras Vinogradovas grāmatā “Snīpulītis no Snīpuļciema”. Esi jau lasījis? Brīnišķīgi!

Snīpuļus vari meklēt arī sociālo tīklu platformās Facebook un Instagram. Tur būs fotogrāfijas, kuras nav aplūkojamas izstādē, kā arī darba lapas no Snīpuļskolas. Droši vari palūgt kādam tās izprintēt un pārbaudīt savas zināšanas kopā ar snīpuļiem. Darba lapas veidojusi rakstnieces mamma Baiba Kukite.

Uz tikšanos Snīpuļciemā!

snipulskola snipulskola

P.s. Priecāsimies, ja savas fotogrāfijas atsūtīsi arī mums! Paldies! laur.vinogradova@gmail.com