Turpmāk vairāk nekā 300 bibliotēkās “Delfi Abonements” saturs būs pieejams bez maksas.
Latvijas vadošā ziņu medija “Delfi” misija ir gādāt par zinošu un ieinteresētu sabiedrību, tādēļ no 17. aprīļa, kad sākas Bibliotēku nedēļa, “Delfi Abonementa” saturs veselu gadu Latvijas bibliotēkās ikvienam apmeklētājam būs pieejams bez maksas.
Iniciatīva norisinās sadarbībā ar Latvijas Bibliotekāru biedrību (LBB), un līdz šim tai ir pieteikušās jau vairāk nekā 300 bibliotēkas.

“Mums ir svarīgi, lai Latvijas sabiedrība būtu informēta par notiekošo. Nav noslēpums, ka informētība palīdz pieņemt pareizos – nevis vieglākus un populistiskus – lēmumus. Jo vairāk cilvēki interesēsies par to, kas notiek apkārt, jo labāk izmantos savas demokrātiskās tiesības un jo labāku valsti mēs uzbūvēsim. Es pats vairākas reizes mēnesī apmeklēju bibliotēkas un esmu patīkami pārsteigts par to, ka mūsdienās bibliotēkas ir ne tikai vieta, kas ir aprīkota ar visām modernajām ierīcēm, bet arī vieta, kurā pulcējas aktīvi cilvēki, kas tiekas pie zināšanām un ziņām. Tāpēc esmu ļoti lepns, ka vairāk nekā 300 bibliotēkās visā Latvijā viss “Delfi” saturs būs pieejams bez maksas.”
Konstantīns Kuzikovs, “Delfi” valdes priekšsēdētājs