Tukuma bibliotēkas 2. stāva vestibilā, lasītavā un Bērnu literatūras centrā skatāma tukumnieces Ievas Krūmiņas fotoizstāde “Par tēviem un meitām”

Par izstādes tapšanu autore Ieva saka: “Atnāca mirkļa impulss – sajūta par izstādi, ka tādai ir jātop! Daudzo fotosesiju rezultātā radītie darbi krājušies vairāku gadu garumā un fotogrāfijās redzamie tēvi jau kļuvuši nopietnāki, bet meitas – pieaugušākas”.

Ievas Krūmiņas radītajās fotogrāfijās atspoguļotas tēvu un meitu sirsnīgās attiecības, neizmērāmais prieks par kopābūšanu, rūpes vienam par otru, savstarpējā mīlestība un cieņa no piedzimšanas brīža līdz pat pieaugušam vecumam. Tās nenoliedzami iedvesmo, iepriecina, dara lepnu un vedina aizdomāties par mums vissvarīgāko – ģimeni. Ģimene un savstarpējās attiecības. Drošības un miera sajūta, ko dod tēvs. Nereti pat klusējošs atbalsts un ticība meitas spējām liek viņām noticēt – “ar mani viss ir kārtībā, man viss izdosies”!

“Mans tētis ir stiprs un drosmīgs, ļoti mīļš. Mans tētis ir bučīgs, jo dod daudz buču. Mans tētis ir mans varonis. Mans tētis ir labākais tētis uz pasaules. Es katru dienu viņu mīlu!”- tā ar savām domām dalās bērni par saviem tēviem, kuri ļāvušies fotosesijām ar fotogrāfi Ievu Krūmiņu.