Letonika.lv Digitāls zinību resurss – ceļvedis Latvijas kultūrā, vēsturē, valodā, dabā un literatūrā, uzticams avots ar plašu informāciju par Latviju. Sadarbojoties ar autoriem un iesaistoties projektos, ir radīta viena no apjomīgākajām un kvalitatīvākajām digitālās informācijas krātuvēm latviešu valodā.
http://www.letonika.lv/default.aspx 
news.lv Portāls, kas saviem lasītājiem piedāvā publikācijas no vairāk kā 100 dažādiem laikrakstiem, kā arī ziņu aģentūras BNS jaunumus. Portāls ik dienas tiek papildināts ar vairākiem simtiem jaunu rakstu gan no Latvijas centrālajām, gan reģionālajām avīzēm.
http://news.lv/
LNB Digitālā bibliotēka Digitalizētu laikrakstu, karšu, grāmatu, nošu un skaņu ierakstu kolekcijas.
http://www.lnb.lv/lv/digitala-biblioteka/attelizdevumi
periodika.lv Aptuveni 3000 dažādu nosaukumu laikrakstu un žurnālu – vairāk nekā 2,5 miljonu lappušu – gan no Latvijas, gan trimdā izdotas periodikas.
http://periodika.lv/
Zudusī Latvija Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas Letonika projekts, kurš apvieno unikālu informāciju par zudušām un izmaiņu skartām Latvijas kultūrvēsturiskām vērtībām.
http://www.zudusilatvija.lv/
filmas.lv Visplašākā un precīzākā datu bāze par vairāk nekā 2500 Latvijas filmām,  kas uzņemtas Latvijā kopš 1920. gada. Gandrīz 100 no šīm filmām iespējams bez maksas noskatīties datorā publiskajā bibliotēkā.
https://www.filmas.lv/
lasamkoks.lv Interaktīvs komunikācijas rīks un digitālā bibliotēka 4 dažādām vecuma grupām, kurā var gan lasīt grāmatas, gan aprakstus par bērnu literatūru, tās autoriem un ilustratoriem un skatīties animācijas filmiņas. Tāpat portāls sniegs aktuālu informāciju par pasākumiem, saistītiem ar bērnu literatūru un lasīšanas veicināšanu.
http://www.lasamkoks.lv/