Par godu kluba 1 gada jubilejai. Izstādē piedalās 6 fotomākslinieki – Santa Atte, Agnese Pastare, Krists Kūla, Gints Dreifogels, Ilze Ozola un Artūrs Orbidāns, kuri, attīstot savu oriģinālo ideju, izveidojuši katrs savu darbu sēriju, interpretējot galveno tēmu GAISMA. Autori atspoguļojuši savu redzējumu tādās apakštēmās kā “Pagātnes izgaismotais”, “Senas pasakas mūsdienu gaismā”, “Gaisma”, “Meklētā gaisma”, “Lauztā gaisma”, “Pa gaismas viļņiem”.

Aicinām apskatīt izstādi Tukuma Bibliotēkā,  Šēšeles ielā 3. Izstāde būs apskatāma no šī gada 12.oktobra līdz 30.novembrim.

Ventspils fotoklubs KAKTUSS ir 2019. gada aprīlī izveidota juridiska apvienība – biedrība, kurā apvienojušies 8 līdzīgi domājoši fotogrāfi, gan tādi, kas fotogrāfē jau gadiem un ir jomas profesionāļi, gan tādi, kam fotogrāfija ir aizraušanās blakus pamatdarbam, gan tādi, kas ir ceļa sākumā, taču visus KAKTUSa biedrus vieno mīlestība uz fotogrāfiju tās dažādajās izpausmēs, kā arī pietāte pret citiem žanra pārstāvjiem un neizzūdoša vēlme pilnveidot savas prasmes un dalīties tajās arī ar citiem interesentiem.

Nāc. Un. Apskati.

Vairāk informācija atrodama @kaktussvfk Facebook lapā https://www.facebook.com/KAKTUSSVFK/ vai rakstot uz e-pastu kaktussvfk@gmail.com